Dealer case

Prasa? Case IH. Dlaczego? Przekonaj się sam!

Prasa? Case IH. Dlaczego? Przekonaj się sam!

Gęste bele o jednolitym kształcie, pasza i podściółka najwyższej jakości, szybkie i dokładne podawanie materiału roślinnego – a co za tym idzie niższe koszty i większy zysk... Prasy to nie tylko jedne z najczęściej spotykanych maszyn w polskich gospodarstwach, ale także narzędzia, od których zależy tak wiele.

 I choć zdawać by się mogło, że wszystkie dostępne na rynku opcje są na pierwszy rzut oka do siebie podobne… Nic bardziej mylnego! Różnice widoczne są w konstrukcji, sposobie tworzenia bel i ich specyfice. Stawiasz na najwyższą jakość? Poznaj ofertę pras i rozwiązań towarzyszących marki Case IH!

 

SYSTEM TWINEPRO – NIE OWIJAMY W BAWEŁNĘ

Bela beli nierówna? Zbyt niski stopień zgniotu generujący dodatkowe koszty transportu? A może nieustannie zawodzące węzły? Jeżeli wciąż zmagasz się z tymi problemami, poznaj TwinePro – nasz nowy, opatentowany i innowacyjny supłacz stanowiący część wyposażenia wielkogabarytowych pras kostkujących Case IH z serii LB4 XL, LB4 XLD i LB6 HD.

 W TwinePro zastosowaliśmy zmodyfikowane igły, nowy system cofania strzemiączka igły, elektryczne wentylatory dbające o utrzymanie czystości systemu, a także bardziej wytrzymałe ramię doskonale radzące sobie z większymi obciążeniami tłoka. Supłacze wykorzystują proste rozwiązanie do zawiązania wytrzymałego węzła z pętelką, dzięki czemu operator może osiągnąć najwyższy stopień gęstości beli przy stosowaniu wielu rodzajów sznurka, bez ryzyka rozerwania beli. Wśród głównych zalet systemu wymienić należy także zapobieganie zanieczyszczeniu paszy i środowiska naturalnego poprzez wyeliminowanie ścinków sznurka.

 

 

 

PRASY WIELKOGABARYTOWE LB436 – POZNAJ WYSOKI STOPIEŃ ZGNIOTU

Kostkująca prasa wielkogabarytowa LB436 HD, dostępna w wariancie Rotor Cutter oraz Packer Feeder, to doskonałe narzędzie umożliwiające optymalne wykorzystanie sprzyjającej pogody oraz tworzenie bel o wyjątkowym stopniu zgniotu przy jednoczesnym zachowaniu przepustowości konwencjonalnej prasy.

 Konstrukcja tego modelu zapewnia nie tylko dużą wytrzymałość pod kątem znaczących obciążeń, ale także dobrą widoczność i zwrotność oraz efektywne podawanie materiału roślinnego nawet z dużych pokosów. Co więcej, hydrauliczne zawieszenie osi tandemowej pozwala na płynne przemieszczanie się maszyny, a także minimalizuje przenoszenie obciążeń na ciągnik oraz operatora i pozwala zmniejszyć zużycie paliwa.

 

 

 

PRASY WIELKOGABARYTOWE LB4 XL i LB4 XLD – IDEALNE BELE W NAJKRÓTSZYM CZASIE

W nowej generacji pras LB4 XL wprowadziliśmy znaczące modyfikacje, w wyniku których powstały maszyny jeszcze bardziej wydajne niż prasy poprzednich wersji.

 Dwa nowe modele pras LB424 XLD pozwalają z kolei uzyskać nawet o 10% wyższy stopień zgniotu niż w serii LB424 XL, jednocześnie utrzymując główne cechy serii XL i ułatwiając zarządzanie częściami zamiennymi.

 We wszystkich wersjach skupiliśmy się na kluczowych elementach, takich jak podbieracz, rotor, komora wstępna, ugniatacz i supłacze, ale także udoskonaliliśmy sterowanie jazdą na uwrociu, regulację stopnia zgniotu oraz aspekty związane z podłączeniem do ciągnika i oświetleniem. Zmodyfikowany tłok i o 27% większa siła docisku gwarantują z kolei wyższy stopień zgniotu, a wytrzymalsze drzwi w komorze i udoskonalony pierścień dociskowy zapewniają idealny, prostokątny kształt beli.

 

 

 

PRASY ROLUJĄCE RB 545 – EKONOMICZNE, O KOMPAKTOWYCH GABARYTACH, PRODUKUJĄCE JEDNOLITE BELE

Prasy rolujące RB545 i RB545 Silage Pack powstały z myślą o skutecznym i wygodnym procesie belowania oraz doskonałych rezultatach. Maszyny te sprawdzają się podczas zbioru siana i słomy, tworząc stabilne bele o foremnym kształcie (który nie zmienia się podczas przechowywania), ale także do tworzenia bel kiszonki – idealnej paszy w okresie zimowym.

 Prasy RB545 wybierane są zarówno przez rolników zbierających trawę z małych pół, jak i przez właścicieli rozległych gospodarstw rolnych przede wszystkim ze względu na przodującą w branży zwrotność i niski stopień ubijania gruntu.

 

 

 

PRASY ROLUJĄCE RB 456/466 HD PRO – WSZECHSTRONNI PROFESJONALIŚCI

Nowe prasy RB 456 i 466 HD Pro, oparte na solidnej konstrukcji oraz wytrzymałych komponentach, wyróżniają się wyjątkową wydajnością i wysoce efektywnym stopniem zgniotu, znanym już z pras serii RB5. W tym przypadku dostępne są trzy rodzaje rotorów (podajnik rotorowy lub sieczkarka rotorowa z 13 lub 25 nożami), a same bele mogą mieć średnicę od 0,9 do 1,9 m – zmiana rozmiaru jest intuicyjna i możliwa z kabiny, za pośrednictwem monitora AFS Pro 700TM.

 Budowa prasy bazująca na wytrzymałym układzie napędowym z większymi łożyskami, rolkami napędowymi i kołami łańcuchowymi gwarantuje nie tylko trwałość maszyny, ale i niskie koszty eksploatacji na przestrzeni długiego okresu użytkowania.

 

 

PRASY ZWIJAJĄCE RB 344 – FORMOWANIE BEL W PROSTY SPOSÓB

Powstaniu pras RB344 przyświecał prosty cel stworzenia ekonomicznego rozwiązania dla zmechanizowanych gospodarstw rolnych, które potrzebują niezawodnej prasy do zbioru każdej rośliny uprawnej.

 W prasie stałokomorowej RB344 widoczne jest nowoczesne wzornictwo i praktyczne rozwiązania usprawniające proces konserwacji. Prosta konstrukcja idzie tutaj w parze z niezawodnością, dzięki wykorzystaniu elementów znanych z poprzednich wersji tej prasy, a także dzięki unowocześnionemu układowi przeniesienia napędu i hydraulicznemu nawrotnikowi rotora. Model ten dostępny jest w dwóch wersjach: z podajnikiem rotorowym lub sieczkarnią rotorową – oba warianty wyposażone są w podbieracz o szerokości 2,0 m, z rolkową osłoną przeciwwiatrową, zapewniający efektywne wykorzystanie prasy.

 Każda prasa Case IH to doskonała konstrukcja i technologia, która przynosi konkretne korzyści dla gospodarstw na całym świecie. Jeśli chciałbyś dokładniej porozmawiać o naszych produktach, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami autoryzowanych salonów dealerskich marki.

 

Siedziba główna w Kurzejewie 
Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00-17:00

Wtorek: 8:00-17:00

Środa: 8:00-17:00

Czwartek: 8:00-17:00

Piątek: 8:00-17:00

Sobota: 8:00-14:00

Niedziela: NIECZYNNE 

 

Jesteśmy zaraz obok

 

    • Traktory.com
    • traktorpool

O nas
Praca

 

Oddział Zębówiec 
Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00-16:00

Wtorek: 8:00-16:00

Środa: 8:00-16:00

Czwartek: 8:00-16:00

Piątek: 8:00-16:00

Sobota: NIECZYNNE

Niedziela: NIECZYNNE