Dealer case

5 rok razem!

Zip Agro wspólnie z marką Case IH wspierają klub żużlowy
GKM Grudziądz w sezonie 2024

 

Podpisanie umowy partnerskiej 2024/2025

To już piąty rok razem!

 
Dealer ZIP AGRO wspólnie z marką Case IH, nieprzerwanie wspiera polski klub żużlowy GKM Grudziądz, którego jednym z zawodników jest młody sportowiec, z wieloma imponującymi sukcesami na koncie – Kacper Łobodziński. Jesteśmy szczęśliwi, że wraz z naszym dostawcą możemy wspierać klub GKM również w obecnym sezonie, wspomagając tym samym rozwój sportu żużlowego w naszym regionie.


Partnerstwo Case IH i Zip Agro z klubem żużlowym GKM Grudziądz to nie tylko wsparcie dla sportu, ale także okazja do budowania silniejszej wspólnoty. Biorąc pod uwagę zaangażowanie obu firm w rozwój rolnictwa oraz lokalnej społeczności, możemy być pewni, że współpraca ta przyniesie wiele korzyści zarówno klubowi, jak i mieszkańcom Grudziądza i okolic.

 

Kacper Łobodziński

Marka Case IH, będąca częścią koncernu CNH, to światowy lider w produkcji sprzętu rolniczego, oferujący innowacyjne rozwiązania od ponad 180 lat. Mamy nadzieję, że dzięki oferowanemu wsparciu marki oraz dealera Zip Agro, klub GKM Grudziądz będzie mógł kontynuować swoją działalność na najwyższym poziomie.

Spółka Zip Agro, z siedzibą w Kurzejewie koło Warlubia, to nie tylko miejsce, gdzie można znaleźć najlepsze maszyny rolnicze, ale także profesjonalny serwis i sklep z bogatą ofertą części zamiennych. Prowadzimy także serwis klimatyzacji oraz sprzedaż hurtową elementów hydrauliki do maszyn rolniczych. Dzięki naszemu zaangażowaniu, klub GKM Grudziądz może liczyć na solidne wsparcie w działaniach na rzecz rozwoju sportu żużlowego.

My wspieramy GKM od zawsze, z trybun, sprzed telewizorów - niezmiennie od pokoleń.

 

Trzymamy kciuki za kolejny sezon! 🤞

Niech ciągniki #CaseIH przygotowują idealne warunki na torze i oby przyniosły jak najwięcej szczęścia naszym zawodnikom.

 

Równanie toru Grudządzkiego Klubu Motocyklowego przez ciągniki Case IH

 

Terminarz meczów, wyniki, obecną kadrę i wiele innych informacji znajdziesz na: www.gkm.grudziadz.net

 

Zapraszamy na najbliższe rozgrywki! :)

 

 

Siedziba główna w Kurzejewie 
Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00-17:00

Wtorek: 8:00-17:00

Środa: 8:00-17:00

Czwartek: 8:00-17:00

Piątek: 8:00-17:00

Sobota: 8:00-14:00

Niedziela: NIECZYNNE 

 

Jesteśmy zaraz obok

 

 

O nas
Praca

 

Oddział Zębówiec 
Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00-16:00

Wtorek: 8:00-16:00

Środa: 8:00-16:00

Czwartek: 8:00-16:00

Piątek: 8:00-16:00

Sobota: NIECZYNNE

Niedziela: NIECZYNNE